Бюро ритуальних послуг для тварин в Києві

Бюро ритуальних послуг для тварин в Києві

Найбільше багатство, яке мають наші улюбленці- це любов і відданість до свого господаря. У хвилини смутку вони хочуть підтримати і втішити нас, а в щасливі миті додають радості й оптимізму.

Але, на жаль, життя наших улюбленців швидкоплинне і настає скорботний момент, коли вони залишають нас.

Цілком зрозуміло, що ми хочемо хоч якось віддячити улюбленцю за щасливо прожиті роки разом. Адже, вони стають членами наших родин, друзями для наших дітей, відрадою для наших батьків.

Ми всі одного разу пережили смерть домашньої тварини і прекрасно розуміємо що відчуває господар в саме цей момент. І саме тому ми створили наше Бюро ритуальних послуг.

Наша мета, наше завдання, наше бажання полягає в тому, щоб допомогти Вам пережити цю важку хвилину і віддати останню шану своєму чотириногому другу. Адже він безсумнівно це заслужив за своє коротке, але таке чесне і правильне життя.

Ритуальні послуги для тварин Київ та область

Є ще одна причина появи Бюро ритуальних послуг для тварин в Києві. Ми, як і багато господарів загиблої тварини, зіткнулися з проблемою відсутності гуманного способу поховати свого улюбленця. У Києві, як і в багатьох інших містах України, немає офіційного кладовища для домашніх тварин. Тому потрапивши в морально складну ситуацію, після смерті тварини, людина просто розгублюється і не знає що робити ...

Бюро ритуальних послуг для тварин в Києві створено щоб взяти на себе всі турботи про померлого улюбленця, залишивши Вам лише час для теплих спогадів і роздумів про швидкоплинність життя...

 

Кремація тварин

Кремація тварин Київ Працівники нашого ритуального бюро для тварин в Києві приїжджають на місце смерті тварини (до дому, в ветеринарну клініку, просто на вулицю) протягом двох-трьох годин з моменту виклику; герметично упакують тіло і транспортують його в спеціалізоване підприємство для кремації померлих домашніх тварин. Далі кремація тварини може бути загальною або індивідуальною.

Поховання тварин

Поховання тварин Київ

Бюро ритуальних послуг для тварин в Києві може взяти на себе всю організацію з поховання домашніх тварин, запропонувати труну для тварин, ритуальні конверти, урни для праху. Також ми виготовляємо пам'ятники для тварин і ритуальни таблички для тварин. Ми можемо поховати собаку, кішку або інше домашню тварину в місці вказаному господарем. Викликати ритуальних агентів можна з 6-ї ранку до 21-х вечора.

Наші агенти

Агент бюро Ольга

Ольга


Приймає дзвіник, виїджає на виклики. Уважна, тактична, комунікабельна.


Шановні господарі, доручаючи клініці турботу про вашого вихованця, переконайтеся, що співробітники клініки викликали ритуальну службу

 

Ми обов'язково! Завжди! Забираючи тварину з клініки чи з дому, виписуємо квитанцію на фірмовому бланку