Відгуки наших клієнтів

Шановні господарі, Ви можете залишити відгук
про роботу Бюро ритуальних послуг для тварин, написавши нам
на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Добрий день)) Собачку приспали. Все пройшло дуже професійно і швидко. Велика подяка вашій роботі. Дякуємо, що допомогли вирішити питання цієї складної ситуації. Світу вам і всього найкращого))❤️

Надія Павленко
17.03.2024 г.


Дякую за допомогу і окремо за ваших співробітників. Дуже приємно, хоч і в не найприємнішій ситуації як встановлення пам'ятника, мати з ними справу. Дякую.

Максим
07.11.2021 г.


Комунікації відмінні. Уразила тактовність !!! співробітника, який забирав нашого улюбленця. Уважно шанував відгуки нижче, тому вибір був зроблений завдяки Вашим відгукам. Спасибі. Однозначно рекомендую у разі втрати домашнього улюбленця

Олександр Петрович
20.12.2019 г.


Контактні, адекватні і тактовні люди - усі розповіли, досить швидко забрали кішку з клініки(але я передавала особисто). Виписують квитанцію. Є індивідуальна і загальна кремація. Через день привезли прах в урночке(входить у вартість індивідуальної кремації). У Києві це відмінний варіант - не треба терміново придумувати де поховати тварину. Компанія працює давно, що вселяє довіру.

Alina Gnatenko
24.11.2019 г.


Велике спасибі за те, що Ви є! 20.10.2019 нас покинула наша улюблена кішечка Фанечка, яка була з нами 18,5 років. Було б в рази складніше все пережити коли б не та увага, акуратність, розуміння співробітників компанії, які з щирим співчуттям виконали роботу з якою хазяїн в такі моменти просто не в змозі впоратися. Можу оцінити роботу агентства найвищим балом. Спасибі ще раз.

Бровари, сім'я С.
20.10.2019 г.


Спасибі велике за вашу роботу.
Все дуже швидко, ввічливо, тактовно. Входять в положення і йдуть назустріч.
Дуже акуратні.
Спасибі! Аліна

Angelina Pleskaya
17.10.2019 г.


Дякую за потрібну і професійно виконану роботу. Окрема вдячність Ользі.

Оксана Загородня
01.01.2019 г.


Дякую , підійшли відповідально до такої ситуації. Прекрасні працівники. По відношенню до нас все було тактовно.

Леся Чалчинская
15.11.2018 г.


Дякую , за добре виконану роботу! Ті, хто втрачав собак, розуміють стан хазяїв, коли йде член сім'ї, з яким прожили 14 років. Дуже сподобалася пунктуальність і оперативність співробітників бюро ритуальних послуг для тварин. Приїхали у бровари, як і обіцяли, впродовж трьох годин після нашого дзвінка. Через день ми вже забрали урночку з прахом. Усе спілкування ввічливе і тактовне.

З повагою Ірина, Бровари
20.04.2018 г.


Дякую за вашу роботу. Ви сьогодні вранці були у нас, привозили прах кішки. То чим Ви займаєтеся, дуже потрібна справа, Нехай все у Вас буде добре, поменше не приємно нюансів, побільше клієнтів і все складається ...

Дякую ...

Sergey Didkovskiy
03.09.2017


Любі друзі!!! Велике спасибі! Ви робите дуже потрібну роботу. У важку для мене хвилину ваше бюро допомогло у всьому. Женечка померла 19.07.2017 о 21.30. Я була в повній розгубленості. Спасибо большое вашому співробітнику Ользі. Вона. мене заспокоїла і сказала, що приїде, не дивлячись на суботній вечір. Приїхали дуже швидко, забрали Женечка, а в понеділок увечері привезли урну з прахом.

Окреме спасибі за можливість розмістити інформацію про улюбленця в розділі "Меморіал" .... Ця робота теж була виконана дуже швидко і качественно.Еще раз величезне ВАМ спасибі ...

З повагою,
Олена Почко
02.08.2017 г.


Дякую за надану допомогу, швидко приїхали, забрали нашу малу. Привезли через день в красивій урночки. Так само спасибі Ользі, за моральну підтримку в цей важкий період для всіх хто втратив одного.

Євгенія. Київ,
28.10.2015 г.


Скористалися послугами бюро ритуальних послуг для тварин.
Були приємно здивовані. Нас вислухали, зрозуміли, порадили. Приїхали швидко, забрали улюбленого кота, поклавши в ритуальний конверт. Через день ми вже отримали урночки з прахом.

Сім'я І., Київ,
16.10.2015 г.