Поховання тварин Київ та область

Захоронение животных в Киеве

Смерть улюбленої тварини - це завжди стрес для сім'ї. Ми якось забуваємо, що вік собак і кішок значно коротше нашого, людського, і навіть сама природна смерть від старості вихованця часто виявляється занадто несподіваним нещастям. І раптово настає розгубленість: що робити з тілом? Де ховати домашніх тварин? Чи є кладовище домашніх тварин в Києві?

Ми спробуємо прояснити ситуацію ... На сьогодні існує два способи віддати останні почесті покійному одному:

  1. Кремація тварин
  2. Поховання тварин

Кладовище домашніх тварин в Києві

На жаль проект за офіційним, загальнодоступному кладовища домашніх тварин в Києві досі заморожений. Цей проект передається від одного комунального підприємства до іншого, була виділена земля і навіть фінансування, але на сьогоднішній день міський цвинтар для тварин так і не відкрито.

Так як офіційного кладовища для тварин у Києві немає, то кремація тварин найбільш прийнятний варіант в умовах мегаполісу. Але в деяких випадках господарі не хочуть віддавати на кремацію вихованця з релігійних або якимось іншим об'єктивним для них причин.

Кладовище для тварин в Києві

Існують неофіційні (стихійні) кладовища для тварин, їх в Києві кілька. Деяким з них по кілька десятиліть, багато господарів доглядають за могилами покійних улюбленців, ставлять пам'ятники для тварин, огорожі та інші пам'ятні знаки ... Так як кладовища стихійні всю відповідальність за поховання тваринного на такому кладовищі для тварин несе власник.

У Києві немає жодного офіційного кладовища для домашніх тварин. Жодна ритуальна компанія для тварин не має права робити поховання бо для цьоого немає відведеного офіційного місця. Наше бюро виконує ритуальні послуги, окрім поховання на стихійному кладовищі, так як це не законно!

Викликати ритуальних агентів можна за телефонами вказаними на сайті з 6 ранку до 19 вечора.

Мітки: кладбище для животных памятник собаке захоронение животных памятник коту