Кремація тварин Київ і область

Кремация животных КиевСмерть вихованця - завжди важке випробування для нас. Коли приходить усвідомлення, що улюбленця більше немає - виникає проблема: що робити далі? У більшості людей виникає однозначна реакція - покійного друга треба поховати. Але де? У дворі? На дачі? У парку?

Бюро ритуальних послуг для тварин може запропонувати як поховання тварин так і кремацію тварин в Києві.

Як відбувається кремація тварин в Києві

Співробітники нашого ритуального бюро для тварин в Києві приїжджають на місце смерті тварини (на будинок, ветеринарну клініку, просто на вулицю) протягом двох-трьох годин з моменту виклику; герметично упакують тіло і транспортують його на спеціалізоване підприємство для кремації померлого домашньої тварини. Далі кремація тварини може бути загальною і індивідуальною.

Індивідуальна кремація тварин

Індивідуальна кремація тварин в Києві на увазі тільки одну тварину в печі і збір праху після кремації в урну. Після загальної кремації тварин, прах не видається власнику. Вартість загальної кремації від 450 гривень і залежить від ваги тварини. При індивідуальній кремації можна обумовити заздалегідь з представником фірми надання додаткових послуг, таких як вибір урни для праху тварин, труни для тварин, поховання урни з прахом, доставка урночки додому або в клініку і ін.

Для замовлення кремації тваринного Вам необхідно:

  • Зателефонувати нам, в Бюро ритуальних послуг для тварин в Києві.
  • Узгодити час приїзду ритуальних агентів.
  • Вибрати вид послуги (поховання або кремація тварини).

Крематорій для тварин в Києві

Ми виконуємо свої зобов'язання в повній мірі. Наше Бюро працює з 2003 року, ми з повагою ставимося до Вашого горю і готові допомогти. Співробітники нашого Бюро тактовні і професійні.

Дорогі господарі! Залишаючи тварина для кремації в клініці, переконайтеся, що лікарі викликали ритуальну службу. Ми обов'язково! ЗАВЖДИ! При заборі тваринного, виписуємо квитанції на фірмовому бланку. Квитанція, із зазначенням вартості послуги виписується і на загальну і на індивідуальну кремацію.

Якщо у Вас виникли питання з приводу кремації тварин в Києві, вартості послуги кремації, процедурі проведення телефонуйте нам в будь-який час.

+38 (044) 233-73-14

+38 (063) 233-73-14

Мітки: ритуальні послуги для тварин кремація тварин