Бюро ритуальних послуг для тварин може запропонувати як кремацію так і поховання тварини.
Стосовно кремації. Як це відбувається?

Співробітники нашого Бюро приїжджають на місце смерті тварини(додому, ветеринарну клініку, просто на вулицю) в течії двох-трьох годин з моменту виклику; герметично упакують тіло і транспортують його на спеціалізоване підприємство для кремації домашньої тварини, що померла. Кремація може бути загальною і індивідуальною.

Індивідуальна кремація має на увазі тільки одно тварина в печі і збір праху після кремації в урну. Вартість індивідуальної кремації залежить від ваги тварини і коливається від 780 гривен до 1500 гривен. При індивідуальній кремації необхідно обумовити заздалегідь з представником фірми надання додаткових послуг, таких як вибір урни, необхідність труни, поховання урни, доставка урни додому або в клініку та ін.
После общей кремации, прах животного не выдается владельцу.

Для замовлення Вам треба:

- Подзвонити нам у Бюро ритуальних послуг для тварин.

- Погоджувати час приїзду бригади.

- Вибрати вид послуги(поховання або кремація).

У укладенні хочеться сказати про те, що люди часто звертаються до нас з питанням: "Ви дійсно кремуєте тварин або викидаєте їх"?.

Безумовно, є шахраї, які під виглядом ветеринарних служб беруть гроші за кремацію і не проводять її, щоб заощадити.

Ми виконуємо свої зобов'язання повною мірою.

Якщо Ви хочете переконатися в цьому особисто - Ви можете замовити відеозвіт про проведену індивідуальну кремацію.

Якщо у Вас виникли питання з приводу кремації, вартості послуги, процедурі проведення і інше дзвоните нам у будь-який час на номер(044) 233-73-14(для жителів Києва і Київської області).

Мітки: Бюро ритуальных услуг для животных кремация животного кремация животных захоронение животных кремация ритуальные услуги ветеринарная клиника захоронение урны умершего домашнего животного прах животного гроб смерть похоронить

Наші агенти

Агент бюро Ольга

Ольга


Приймає дзвіник, виїджає на виклики. Уважна, тактична, комунікабельна.


Шановні господарі, доручаючи клініці турботу про вашого вихованця, переконайтеся, що співробітники клініки викликали ритуальну службу

 

Ми обов'язково! Завжди! Забираючи тварину з клініки чи з дому, виписуємо квитанцію на фірмовому бланку