Захоронение домашнего животного

Смерть улюбленої тварини - це завжди стрес для сім'ї. Ми якось забуваємо, що вік собак і кішок значно коротше нашого, людського, і навіть сама природна смерть від старості вихованця часто виявляється занадто несподіваним нещастям. І раптово настає розгубленість: що робити з тілом?

Існує два способи віддати останні почесті покійному одному:

  1. Кремація тварини;
  2. Захороненіе тварини.

Так як офіційного кладовища для тварин у Києві немає, то кремація найбільш прийнятний варіант в умовах мегаполісу. Але в деяких випадках господарі тварин не хочуть віддавати на кремацію вихованця з релігійних або якимось іншим об'єктивним для них причин.

Існують неофіційні (стихійні) кладовища тварин, їх в Києві кілька. Деяким з них по кілька десятиліть, багато господарів доглядають за могилами покійних улюбленців, ставлять пам'ятники, огорожі та інші пам'ятні знаки ... Так як кладовища стихійні всю відповідальність за поховання на такому кладовищі несе господар тварини.

Бюро ритуальних послуг для тварин може допомогти поховати собаку, кішку або інше домашнє тварина в місці вказаному господарем.

Мітки: питомец Киев последние почести Бюро ритуальных услуг для животных Памятник кремация животного кремация кладбище животных усопших могила похоронить собаку кошку оградка захоронение животного

Наші агенти

Агент бюро Ольга

Ольга


Приймає дзвіник, виїджає на виклики. Уважна, тактична, комунікабельна.


Шановні господарі, доручаючи клініці турботу про вашого вихованця, переконайтеся, що співробітники клініки викликали ритуальну службу

 

Ми обов'язково! Завжди! Забираючи тварину з клініки чи з дому, виписуємо квитанцію на фірмовому бланку