Бюро ритуальних послуг для тварин

Найбільше багатство, яке мають наші улюбленці- це любов і відданість до свого господаря. У хвилини смутку вони хочуть підтримати і втішити нас, а в щасливі миті додають радості й оптимізму.

Але, на жаль, життя наших улюбленців швидкоплинне і настає скорботний момент, коли вони залишають нас.

Цілком зрозуміло, що ми хочемо хоч якось віддячити улюбленцю за щасливо прожиті роки разом. Адже, вони стають членами наших родин, друзями для наших дітей, відрадою для наших батьків.

Ми всі одного разу пережили смерть домашньої тварини і прекрасно розуміємо що відчуває господар в саме цей момент. І саме тому ми створили наше Бюро ритуальних послуг.

Наша мета, наше завдання, наше бажання полягає в тому, щоб допомогти Вам пережити цю важку хвилину і віддати останню шану своєму чотириногому другу. Адже він безсумнівно це заслужив за своє коротке, але таке чесне і правильне життя.

Є ще одна причина появи Бюро ритуальних послуг для тварин в Києві. Ми, як і багато господарів загиблої тварини, зіткнулися з проблемою відсутності гуманного способу поховати свого улюбленця. У Києві, як і в багатьох інших містах України, немає офіційного кладовища для домашніх тварин. Тому потрапивши в морально складну ситуацію, після смерті тварини, людина просто розгублюється і не знає що робити ...

Бюро ритуальних послуг для тварин в Києві створено щоб взяти на себе всі турботи про померлого улюбленця, залишивши Вам лише час для теплих спогадів і роздумів про швидкоплинність життя...

У нас проблем невпроворот,
Еще вникать в собачьи души...
...Ужасно лапы непослушны,
И пол паркетный, словно лед.
Дыханье рвется из груди
С трудом, почти непостижимым.
Но он ползет к рукам любимым,
Тепло которых впереди,
А, значит, путь один - вперед,
Душа к душе...
И нет возврата...
Но он - большой и виноватый,
И умирающий - ползет.
Скулит:"Возьми, хозяин, плеть
И прогони мою усталость..."
Как объяснить ему, что старость
Уже нельзя преодолеть.
Щенячий визг на языке,
И взгляд последний, торопливый...
...Он умер, навсегда счастливый,
Прильнув к ласкающей руке...

© Владимир Плющиков, 2009