Стаття Оксани Прискорений 2004 року

Статья Оксаны Проскуриной 2004 года

У Києві працює бюро ритуальних послуг для тварин

  • — Ми відносно молода організація - працюємо трохи більше року, - говорить директор бюро Михальченко Анна Сергіївна. - Справа в тому, що в Києві немає офіційного кладовища для тварин, і практично всі власники стикаються з цією проблемою. А на стихійному Русанівському кладовищі заборонено ховати.
  • За правилами, померле тварина господар повинен відвезти на завод біологічних відходів, щоб там його спалили в спеціальній печі. Але люблячий власник навряд чи здатний зробити це. Ось тут-то і знадобляться послуги ритуального бюро.

— Ми відносно молода організація - працюємо трохи більше року, - говорить директор бюро Михальченко Анна Сергіївна. - Справа в тому, що в Києві немає офіційного кладовища для тварин, і практично всі власники стикаються з цією проблемою. А на стихійному Русанівському кладовищі заборонено ховати.
За правилами, померле тварина господар повинен відвезти на завод біологічних відходів, щоб там його спалили в спеціальній печі. Але люблячий власник навряд чи здатний зробити це. Ось тут-то і знадобляться послуги ритуального бюро.

Бюро пропонує кремацію покійного тварини, як загальну, так і індивідуальну. Причому при індивідуальній кремації господареві видається урна, на якій при бажанні можна вигравіювати ім'я і дати вихованця. Також можна замовити труну, вінки, пам'ятник, огорожу і портрет.

— Урночки з прахом власник може розпорядитися, як хоче, - розповідає Анна Сергіївна. - Зберігати вдома, або поховати.

ОКСАНА ПРОСКУРІНА липень 2004

Мітки: кладбище для животных Памятник кремация животного гроб похоронить оградка венки портрет